Fotorolety z nadrukiem - 3D

Trójwymiarowe dekoracje są elementami, które prócz ciekawego oddźwięku kryją w sobie magię. Jeśli pragniesz odkryć prawdziwą stronę swoich domowych przestrzeni powinieneś pomyśleć o dodatkach, dzięki którym ubierzesz pomieszczenia w najpiękniejsze i klimatyczne akcenty. Fotoroleta z motywem 3D to idealny sposób na obudzenie tego, co piękne.
Co jest niezwykłego w dodatkach z kompozycjami trójwymiarowymi? Wszystko! Magia kolorów doskonale współgra z kształtem, a każdy domownik może odnaleźć swoją prawdę w tym, co ma przed oczyma. Pokaż prawdę na której Ci zależy i zacznij dbać o aranżację na swój wyjątkowy i unikalny sposób. Fala designu będzie tym, co pozwoli Tobie popłynąć…

Roleta drukowana to dekoracja, bez której nie obejdziesz się gdy tylko raz spróbujesz. Wyjątkowe kompozycje z motywem 3D będą tym, co sprawi, że każdego dnia bez względu na to, w jakim miejscu będziesz się znajdował, zatęsknisz za tym, co niezwykłe inne i ekscytujące – zatęsknisz za domem z roletami z motywem 3D. Magia? Nie, to tylko sama prawda.