Fotorolety z nadrukiem - Do pizzerii

Pizzeria jest miejscem, które po pierwsze kojarzy się ze smakiem, po drugie z doskonałym zapachem, a po trzecie – pięknym otoczeniem. Ta trójca wyjątkowych cech stanowi niezastąpiony zespół, który uzupełnić może wyłącznie niezwykła aranżacja. Czas na element zaskoczenia. Co powiesz na dodatek w postaci fotorolety okiennej?
Nietuzinkowy dodatek wnętrzarski sprawi, że przestrzeń pizzerii zyska nowy wygląd i klimatyczne tchnienie. W tak ciekawym miejscu nic nie może nie smakować! Fotoroleta jest właściwym sposobem na wykreowanie miejsca przepełnionego pięknem. Jaki detal wybierzesz? Czy zdecydujesz się na włoskie akcenty, czy może jednak pójdziesz w kierunku Prowansji?

Fotorolety to dekoracje, które sprawdzą się w każdym wnętrzu. W świat włoskich przysmaków przeniesie Cię każdy detal, osłaniając jednocześnie przed wielkomiejskim gwarem oraz oczyma przechodniów. Dodaj przestrzeni smaku i spraw, by goście w końcu poczuli się wyjątkowo. Czas na czary, których Ty będziesz głównym twórcom i właścicielem.