Fotorolety z nadrukiem - Uliczki

Marząc o wyjątkowych aranżacjach nie można zapominać o tym, czego pragniemy. Wyjątkowe i nietuzinkowe propozycje są tym, czego pragniemy nie tylko do wnętrz Naszych czterech kątów, ale również do biur i innych miejsc pracy. Jeśli szukasz wyjątkowej dekoracji, powinieneś pomyśleć o innowacyjnych dodatkach – co powiesz na fotoroletę?
Akcent pełen nowoczesnego tchnienia z motywem, który tętni klasycznym urokiem może stać się dekorem, który będzie użytkowym i niewiarygodnie doskonałym akcentem każdej przestrzeni. Roleta z drukowanym motywem uliczek stanie się właściwym elementem do każdej użytkowej przestrzeni. W tym można się zakochać! Zamknij oczy i twórz własne wnętrza.

Uliczki, które są częścią dekoracyjną staną się wyjątkowym elementem każdego z czterech kątów. Kompozycja będzie doskonale sprawdzała się w pokoju dziennym, gdzie doda lekkości i klimatycznego czaru, jak i salonie, w którym przesiadywanie z rodziną oraz przyjaciółmi od tej pory stanie się czymś niezwykłym. Czas na magię domowych aranżacji.