Fotorolety z nadrukiem - Do pokoju chłopca

Mały mężczyzna doskonale wie, co kocha, lubi, co sprawia, że na jego twarzy pojawia się uśmiech, a czego wolałby unikać. Niezwykła i oryginalna fotoroleta z motywem stworzonym do pokoju chłopca to zbiór rozmaitych propozycji, które sprawią, że życie nabierze sensu i koloru. Niech przestrzeń, w której żyjemy zaczaruje się magią nietuzinkowego dodatku.
Roleta z nadrukiem to wspaniała koncepcja na wnętrze. W szybki i prosty sposób można sprawić, że pomieszczenie nabierze wyidealizowanego kształtu, a świat zacznie nabierać żwawszego tempa. Gońmy za tym, co kochamy, co sprawia Nam przyjemność. Fotorolety pozwolą zachować odrobinę prywatności, dodając magicznego oddechu czterem kątom.

Niezwykła okienna dekoracja w pokoju chłopca może przybierać postać sportowego ducha, emocji morskich wojaży oraz niezapomnianych wędrówek po świecie fantazji. Wraz ze swoim malcem wybierz odpowiednią dekorację i ciesz się z uzyskanego piękna. Niezwykły blask sprawdzi się nawet w deszczowych porach, zachęcając do zabawy i uśmiechu.