Fotorolety z nadrukiem - Do studia urody

Salon urody to miejsce, w którym znajdziemy persony dbające o swój wizerunek oraz to, co drzemie w ich serduchu. Pragnąc, by każdy Klient wychodził zadowolony, powinieneś postawić na swobodę myśli i doskonały charakter – tak, by każda godzina spędzona we wnętrzu napawała innych radością, pragnieniem zmian i odkrywania piękna.
Fantastyczny dodatek w formie fotorolety to sposób na zmianę wizerunku salonu oraz stworzenie prawdziwego studia urody – ot, z pierwszego zdarzenia! Kreacje sprawiają, że Klient nie myśli o upływającym czasie, tylko spędza go kontemplując jednocześnie wnętrze, które go otacza. Zafunduj sobie oraz wszystkim przebywającym w pomieszczeniu ucztę dla ciała i duszy.

Roleta z drukowanym motywem to dodatek, który jednocześnie jest ozdobą i barierą. W takim miejscu jak studio urody doskonale zasłoni przestrzeń, by widok przechodniów nie rozpraszał Klientów. Sprawi, że wnętrze stanie się intymnym jestestwem, krainą zmian i niezależności. Niech magia designu utuli wnętrze i nada mu właściwego rytmu.